می خوام از خدا بگم

آیا این خلق(بدون خالق)از نیستی صرف بوجود آمدند؟یا خویشتن را خود خلق کردند؟(۳۵)یا آنکه آسمانها و زمین را این مردم آفریدند بلکه به یقین خدای خود را نشناختند(۳۶)آیا گنج های رحمت پروردگار نزد آنهاست یا هیچ قدرت و سلطنتی دارند؟(۳۷ـ سوره طور)

آخه چرا ما حاضریم درباره هر مزخرفی فکر کنیم اما یک لحظه فکر نکنیم کجاییم،چی کار می کنیم،از کجا اومدیم،هدف چیه،کی ما رو آفریده.نمی دونم شایدم جواب این سوالا را می دونیم اما انقدر ضعیفیم که یک دفعه همه چیز یادمون میره یا خودمونو به خنگی می زنیم و این خدای به این خوبی رو فراموش می کنیم!!!

امام علی می فرمایند:سپاس خداوندی را که بی دیده شدن شناخته شده است،بدون بردن رنج آفریننده است.به قدرت و توانایی خود موجودات را آفریده و به بزرگی و برتری از گردنکشان اطاعت و بندگی طلبید و با بخشش خویش بر بزرگان سرور و مهتر است و اوست خداوندی که آفریده هایش را در دنیا جا داد و پیغمبرانش را به سوی جن و انس فرستاد تا برای ایشان پرده ی دنیا را بردارند.

به خدا قسم اگه دنبال خودش بریم دیگه نمی خواد دنبال چیز دیگه بریم.اگه سر تعظیم جلو خودش فرود بیاریم دیگه نمی خواد ذلیل و خوار مخلوقش بشیم.اگه اونو داشته باشیم دیگه دنبال ذلت دنیا حتی لذت بهشتم نیستیم.اگه اونو داری همه چی داری دنبال چیز دیگه نباش چون هیچ چیزی ارزش کنار خدا بودن رو نداره.
و خداوند( در سوره ی انعام-۳۶)می فرماید :ای رسول دعوت تو را تنها زنده دلان عالم که گوش شنوا دارند اجابت کنند که خدا مردگان را بر انگیزد تا به سوی او باز گردند(تا جزای عملشان را ببینند)
میان او که خدا افریده است از هیچ           دقیقه ایست که هیچ آفریده ای نگشادست
    به کام تا نرساند لبش چون نای               نصیحت همه عالم به گوش من بادست
گدای کوی تو از هشت خلد مستغنیثت        اسیر عشق تو از هر دو عالم آزاد است

/ 22 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افسونگر

.:. وبلاگ آموزش تخصصي افسونگري و پري‌خواني از علاقه مندان به افسونگري دعوت به عمل مي‌آورد .:.:. دوره عملي پريخواني به صورت مجازي در وبلاگ برگزار خواهد شد براي كسب اطلاعات بيشتر به آدرس peri.parsiblog.com مراجعه نماييد .:.:.:. با تشكر افسونگر .:.:.:.:.

پرین

خبری نیست ازتون؟[ناراحت]

سحر

[گل]چون که مستم کردهای حدم مزن شرع مستان را نبیند حد زدن چون شوم هوشیار آنگاهم بزن که نخواهم گشت خود هشیار من هر که از جام تو خورد ای ذوالمنن تا ابد رست از هش واز حد زدن

سمیرا

دست شما درد نکنه. وقتی متنها رو می خوندم اشک امانم را بریده بود. کاش همه ما بتونیم خدا رو داشته باشیم و خوشحالش کنیم.

پریسا

درود بسیار زیبا بود منو که خیلی تحت تاثیر قرار داد عالی بود چقدر ساده قشنگ می نویسین اجرتون با امام حسین فبا الا’ ربکما تکذبان التماس دعا بدود

اميد

سلام سايت خوبي داري اگر مايل به تبادل لينك هستي بيا در قسمت نظرات وبلاگ من اعلام كن تا منم شما رو لينك كنم درصورت تمايل بي زحمت نام پيوند رو تدريس خصوصي فيزيك بگذار با تشكر. www.edukhosoos.blogfa.com

علی

آفرین

سپیده ملازاده

matalebeton khob bod vali yerize adamo az ye shakhe be shakheye dige part mikone vali roye ham rafte khob bod mamnon az matlabaton [گل][گل][گل]